Emu aliejus plaukams

Plaukai yra epidermio priedas, išorinis odos sluoksnis. Plaukai yra negyvi. Pagrindinė plauko sudėtinė dalis yra negyvas, kietas baltymas, vadinamas keratinu. Vienintelė auganti, arba gyva, plaukų dalis yra plauko šaknis, esanti maišelio pagrinde. Plauko stiebas yra po truputį stumiamas iš maišelio aukštyn odos paviršiaus link. Kai tik plaukas išlenda iš maišelio, jis miršta ir negali būti atkurtas. Plauko stiebas yra sudrėkinamas riebaline medžiaga, kurią išskiria riebalų liaukos, atsirandančios maišelyje. Prie kiekvieno plauko maišelio taip pat yra prisitvirtinęs raumuo, dėl kurio plaukas gali "stovėti" arba gali atsirasti "žasies oda".

Norint puikuotis gražiais, žvilgančiais ir puriais plaukais, juos reikia rūpestingai prižiūrėti - mokėti trinkti, pasirinkti tinkamą šampūną.

Kasdien trenkama galva - netenka natūralios riebalinės apsaugos, saugančios plauką nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo.

Neteisinga galvos priežiūra sutrikdo riebalinės liaukos darbą. Plauko šaknis netenka naudingų medžiagų, jos nebemaitina užkimšta reibalinė liauka ir plaukas numiršta

Plaukų slinkimas – ne tik vyrų problema. Ir nors moteriškasis plikimas nesuformuoja aiškių ir didelių plikių, plaukų slinkimas moterims kelia daug daugiau neigiamų emocijų nei vyrams. Kodėl plaukai slenka?

Kada reikėtų tuo susirūpinti ir kokių priemonių imtis, kad plaukai būtų gražūs, stiprūs ir žvilgūs? Galvos odos pleiskanojimas, gausus plaukų slinkimas rodo, kad reikia rūpintis galvos oda.

Dr Michael Holick medicinos, fiziologijos profesorius iš Bostono universiteto atliko tyrimą, kaip Emų aliejus veikia plaukų augimą.

Ekeperimetuojant nustatyta, jog daugiau kaip 80 proc. „miegančių“ plaukų folikulų tapo vėl aktyvūs. Todėl jis rekomenduojamas plinkantiems žmonėms. Taip pat tinka nuo pleiskanų, stiprina plaukus, skatina augimą, mažiną slinkimą.

Rekomenduojama įtrinti pilnai visą galvos odą, palaikyti 20-30 minučių ir tada išplauti plaukus įpratiniu būdu.

Nuplikusiom vietom: lašelį ar du Emu aliejaus paskirstykite ant nuplikusių vietų ir įmasažuokite.Esant poreikiui įmasažuokite dar kelis lašelius, kad pilnai padengtumėte norimą plotą. Kaip baigėte masažą ant odos neturi jaustis riebumo pojūčio. Jei jaučiate riebumą, reiškiasi per daug naudojate aliejaus. Sekantį kartą naudokite šiek tiek mažiau. Tai daryti pagal galimybę 3 kartus per dieną.