Mūsų Istorija

MB "Best Natures" prekinio ženklo "Best Natures Cosmetic" oficialus išskirtinis atstovas Lietuvoje. Tūkstančiai fantastinių pirkėjų atsiliepimų. Tai turbūt geriausiai viską pasako apie mūsų kokybę, atsakomybę, atsidavimą ir meilę mūsų pirkėjams. Kartu mes sprendžiame, ieškome ir randame spendimus, raktą į sveiką odą.

Mums rūpi jūsų nuomonė, jūsų klausimai. pirkėjų atsiliepimai apie Best Natures Cometic kompanijos produktus.

Drąsiai klauskite, mes atsakysime i jūsų klausimus.

Džiaugiuosi galėdama prisistatyti. Mano vardas Daina ir aš su jumis dalinsiuos savo daugiau nei 15 metų draugystės su aliejais patirtimi. Didelis įdirbis ir meilė natūraliems aliejams padėjo sukurti prekinį ženklą "Best Natures Cosmetic", kuris sėkmingai įsitvirtino Kanados, JAV rinkose.

Į Lietuvą aliejai keliaudavo iš Kanados, bet nusprendėme priartėti prie jūsų brangieji ir nuo šiol mėgiamus aliejus gausite per 3-7 darbo dienas tiesiai iš Lietuvos

Siūlome aukščiausios rūšies šalto spaudimo, nerafinuotus aliejus, eterinius aliejus, natūralius muilus.

Atrenkame tik geriausius iš geriausių, tiesiai iš aliejų išgavėjų, iš įvairių pasaulio šalių: Kanada, Dominikos Respublika, Guatemala, Brazilija, Prancūzija, Bulgarija, Indija, Italija, JAV ir kt. Tiekėjai yra laikmečio patikrinti. Kokybės, kiekio ir kainos santykis.

Kiekviena šalis yra unikali ir nepakartojama. Klimatinės sąlygos, dirvožemis nulemia augalų savybes. Dėl to visada domimės, analizuojame ir pasirenkame šalis, kuriose tam tikriems augalams yra palankiausios sąlygos augti ir brandinti savo sėklas. Renkamės vietinius aliejų išgavėjus, kurie aliejus spaudžia iš šviežių, kruopščiai atrinktų sėklų.

Pajauskite, kaip maloniai susigeria ir saugo odą tikras, augalo grūde subrandintas aliejus, kaip saulės ir gamtos galia koncentruojasi lašelyje, kaip galima su meile ir atida padaryti daugiau, nei su dideliu kiekiu niekam neverto skysčio…

Senolių patirtis sako - medžių, augalų sviestai ir aliejai yra neatsiejama natūralios kosmetikos dalis. Padeda atstatyti, sugydyti nudegusią, sausą, sutrūkinėjusią odą.

AŠ JUMS PAŽADU:

  • Pasiūlyti jums tik aukščiausios rūšies šalto spaudimo, nerafinuotus aliejus. Natūralią odos priežiūrą pagaminta mūsų motušės GAMTOS!
  • Kokybės, kainos ir prieinamumo santykis man labai svarbus. Platus pasirinkimas, kiekiai nuo kelių mililitrų iki litrų. Dėl didesnių kiekių susisiekite su mumis asmeniškai.
  • Pastovus domėjamasis, papildymas naujais unikaliais aliejais pagal jūsų pageidavimus. Mes pildome jūsų norus.
  • Klientų aptarnavimas. Jūs visada būsite išgirsti, gausite atsakymus į jus dominančius klausimus.
  • Visada išliksime tikri, nuoširdūs ir nemeluosime. Siūlome tik savo pačių išbandytus ir patikrintus produktus.