Taukmedžių sviestas kūno ir plaukų priežiūrai

TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS ODAI

Taukmedžių sviesto sudėtyje yra apie 10% biologiškai aktyvių (gydomųjų) ingredientų, kurie greitina žaizdų gijimą, nuramina sudirgusią odą, mažina niežėjimą, gydo probleminę – išsausėjimų pažeistą, senstančią, suskeldėjusią – odą, slopina uždegimus. Padeda kaip pagalbinė priemonė gydant egzemą, psoriazę, atopinį dermatitą, žaizdas ir sumušimus, saugo ir gydo nušutusią kūdikių odelę, gelbsti nuo strijų nėštumo metu. Tinka randų prevencijai. Nuramina jautrią vyrų odą, ypač po skutimosi. Skatina plaukų augimą, atgaivina juos ir atnaujina, saugo nuo lūžinėjimo. Tinka masažui, gerina kraujotaką.

Taukmedžių svieste yra apie 90% drėkinamųjų sudedamųjų dalių, labai didelis kiekis vitaminų A, E ir F. Taukmedis skatina ląstelių atsinaujinimą ir gerina kapiliarinę cirkuliaciją. Taukmedžių svieste yra visi elementai, kurie yra būtini palaikyti sveikos odos balansą (oda aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais), elastingumą (sutvirtina odą bei ją stangrina, suteikia tamprumo) ir odos tonui (padeda sumažinti pigmentacijos ženklus ir dėmių atsiradimą). Todėl taukmedžių sviestas puikiai padeda atsigauti sausai ir pleiskanojančiai odai po nudegimų saulėje. Be to, jis turi natūralią UV apsaugą; turi ir natūralių uždegimą slopinamųjų medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įgėlimų, alergijos, nudegimų, nušalimų ar kitų odos pakenkimų atvejais; taip pat esant raumenų skausmams ir patempimams, prieš ir po treniruočių.

Taukmedžių sviestas kūno ir plaukų priežiūrai

Taukmedžių sviestas maitina ir atstato pakitusią odos būklę, nes jį sudaro sočiosios, monosočiosios riebalų rūgštys, sudėtyje randama ir šiek tiek polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Vitaminas A ir E taip pat įeina į naudingų taukmedžių sviesto savybių sąrašą: šie vitaminai padeda stabdyti odos senėjimo procesus, apsaugo nuo UV spindulių, ramina sudirgusią, pažeistą odą, ją maitina, gerina elastingumą.

Šiame natūraliame produkte esama apie 10% biologiškai aktyvių (gydomųjų) ingredientų, todėl taukmedžių sviestas padės gydant išsausėjimų pažeistas odos vietas, skatins greitesnį žaizdų gijimą, suminkštins šerpetojančius odos plotus.

Jis tinka skirtingiems veido odos tipams ir, svarbiausia, neužkemša porų. Taukmedžių sviestas gali apsunkinti veido odą, tačiau, jeigu reikia ją minkštinti, drėkinti ar gydyti, šis produktas nepamainomas. Esant riebiai oda ir nenorint, kad ji taptų dar labiau blizgi, šiek tiek sviesto reikėtų tepti kas vakarą, prieš einant miegoti.

Taukmedžio sviestą gali naudoti kaip priešuždegiminę priemonę esant nedideliems odos nudegimams ar nušalimams, sumušimams ar vabzdžių įkandimams.

Jei tavo oda probleminė ar esi alergiška, tuomet šis sviestas nuramins sudirgimus, sumažins niežėjimą, padės puoselėti odą esant alerginiam dermatitui, egzemai, sergant žvyneline. * Norint išvengti strijų (pavyzdžiui, nėštumo metu), iš taukmedžio riešutų sėklų gaminamas sviestas – puikus pasirinkimas, kadangi 90% šio produkto sudaro drėkinančių savybių turinčios medžiagos.

Taukmedžių sviestas suteikia jai visų reikalingų medžiagų ir elementų kompleksą, todėl puikiai palaiko puikią jos būklę: oda išlieka elastinga, stangri, vientisos spalvos.

Šis sviestas, tiksliau, jame esantis vitaminas F, ne tik drėkina išsausėjusią odą, minkština suskirdusią, sutrūkinėjusią odą, bet ir jaunina senstančią odą: stabdo raukšlių atsiradimo procesus ir mažina gilias raukšles.

Naudojant šį produktą oda būna apsaugota nuo vėjo ir saulės.

TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS PLAUKAMS

Taukmedžių sviestas, tai puiki drėkinamoji priemonė sausiems, pažeistiems plaukams. Padeda atkurti plauko struktūrą, išlaikyti drėgmę plaukuose, apsaugoti nuo aplinkos poveikio: saulės, drėgmės, vėjo. Taukmedžių sviestą galima naudoti galvos odos priežiūrai: stabdo plaukų slinkimą, naikina pleiskanas, mažina pleiskanojančios galvos niežėjimą, nuramina sudirgusią galvos odą, neužkemša porų. Nedidelis kiekis pašildyto aliejaus naudojamas kaip kaukė plaukams. Taukmedžių sviestą gali naudoti visi šeimos nariai.