Natūrali Kosmetika

Dažnai produktuose, reklamuojamuose kaip „natūralūs“, „pagaminti iš žolelių“, „organinės kilmės“, tėra tik keletas natūralių komponentų, kurie tiesiog nublanksta palyginus su produkte esančių sintetinių medžiagų kiekiu. Todėl ieškokite tikros informacijos produkto etiketėje, kuri išduoda tikrąjį gamintojo veidą.

Sudedamosios dalys rašomos mažėjimo tvarka. Tad galima nuspėti, koks veiksmingųjų medžiagų kiekis panaudotas produkte. Šiais laikais kosmetikos gamyboje naudojama apie 8 tūkstančiai skirtingų ingredientų.

Dalis jų imami iš gamtos – augalų aliejai, ekstraktai, vaškai, eteriniai aliejai, bet taip pat didelė dalis ingredientų yra laboratorijoje sintezuoti cheminiai junginiai. Labai dažnai sintetinės medžiagos organizmui yra kenksmingos ir naudojamos ilgainiui gali stipriai pakenkti imuninei sistemai, sukelti alergiją, taip pat vėliau sukelti ir vėžio ląstelių atsiradimą.

Susikurkite savo tvirtą sampratą ir naudokite tai kas saugu jums ir jūsų šeimai. Tai brangiausias turtas, saugokime savo ir savo artimųjų sveikatą.

Nepirkite kosmetikos, jeigu nėra informacijos apie jos sudedamąsias dalis ar instrukcijos, kaip ją saugiai naudoti. Jeigu ši informacija netelpa ant gaminio, ji privalo būti pridėta atskirai.

Naudokite tik tiek priemonės, kiek būtina! Galbūt todėl vis daugėja vėžinių susirgimų, apsigimimų, vystymosi sutrikimų, kitų sveikatos problemų, tačiau niekas negali atsakyti kodėl?

Pavyzdžiui, dantų pastoje esantis fluoras apsaugo nuo karieso, tačiau vaikai dažnai ją praryja. Didesni fluoro kiekiai gali būti žalingi, todėl naudokite dantų pastos tik tiek, kiek būtina – žirnio dydžio rutuliuką.

Rinkitės kosmetiką ir higienos priemones, pagamintas iš natūralių medžiagų, žolių ekstraktų, naudokite homeopatinius preparatus.

Natūrali kosmetika! Pasaulyje egzistuoja kelios natūralios kosmetikos sampratos.

Vieni tapatina natūralią kosmetika su ekologiška (neturi žalingo poveikio gamtai, aplinkai, o tuo pačiu ir jos vartotojui). Kiti natūralia kosmetika laiko bet kurį produktą, kuriame yra nors 1% natūralių ingridientų. Kaip žinome vienas iš pagrindinių komponentų daugelyje priemonių yra vanduo arba vaisių sultys. Tai kaip ir visi produktai pagal šią sampratą yra natūralūs.

Bet svarbiausias momentas yra tikroji produkto sudėtis.

Natūralumo sampratą mes turime susikurti kiekvienas savo, nes kitaip inofrmacijos jūroje tikrai galima paskęsti. Dažnai gaminiuose, reklamuojamuose kaip „natūralūs“, „pagaminti iš žolelių“, „organinės kilmės“, tėra tik keletas natūralių komponentų, kurie tiesiog nublanksta palyginus su produkte esančių sintetinių medžiagų kiekiu.Todėl ieškokite tikros informacijos produkto etiketėje, kuri išduota tikrąjį gamintojo veidą.

Susikurkite savo tvirtą sampratą ir naudokite tai kas saugu jums ir jūsų šeimai. Tai brangiausias turtas, saugokime savo ir savo artimųjų sveikatą.

Be jokios abejonės, kosmetikoje naudojamos ne vien tik pavojingos medžiagos!

Labai gerai, jei sudėties sąraše galima rasti daug skirtingų augalinių medžiagų pavadinimų. Augalai nurodami lotynų kalba ir dažnai skliausteliuose paminimas angliškas jų pavadinimas.

"Best NaturesCocmetic"- tai priemonės skirtos naujagimiams, besilaukiančiom mamytėm ir visiem, kas turi jautrią, probleminę odą. Šios priemonės yra bekvapės, bespalvės. Jose nėra jokių odą dirginančių ir alergija sukeliančių medžiagų.

Besilaukiančios mamytės turėtų atkreipti dėmesį į priemones, kuriomis tepa savo kūną. Visos naudingos ir kenksmingos medžiagos per placentą perduodamos vaikučiui.

Gydytojai dermatologai rekomenduoja taukmedžių sviestą. Pajauskite kaip maloniai susigeria ir saugo odą tikras, augalo grūde subrandintas aliejus.

Kaip saulės ir gamtos galia koncentruojasi lašelyje. Kaip su meile ir atida galima padaryti daugiau nei su dideliu kiekiu niekam neverto skysčio...

Atstovaujame tik tuos gamintojus, kurie renkasi A rūšies, ekologišką taukmedžių sviestą ir naudoja maksimalų kiekį natūralių ingredientų, nenaudoja kenksmingų ingridientų.

Kosmetika: kremai, losjonai, kvepalai, lūpų dažai, nagų lakas, blakstienų tušas, makijažo priemonės, šampūnai, plaukų dažai, dantų pasta, dezodorantai... Viskas kas skirta grožiui!

"Best Natures Cosmetic"- nerafinuoto taukmedžių sviesto gamintojas. Iš kitų didelių kompanijų išsiskiria tuo, kad taukmedžio apdirbimui naudoja šimtmečių patikrintą senovinę technologiją. Dėka to išsaugomas maksimalus kiekis drėkinamųjų ir gydomųjų savybių.