Užsakymo, apmokėjimo sąlygos

1. Prekių užsakymo sąlygos.
1.1. Prekes galite pirkti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje http://www.bestnatures.lt

2. Prekių apmokėjimas: bankinis pavedimas (pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą), elektroninė bankininkystė (per paysera.lt sistemą). Visos šios mokėjimo rūšys priimamos iš visų pasaulio šalių.
2.1. Už prekes apmokate bankiniu pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Apmokate iš savo sąskaitos internetu arba pervedate pinigus nuėję į banką. Išsiųsta užsakymo forma ir gautas patvirtinimas, įpareigoja už prekes atsiskaityti per 5 darbo dienas.
2.2. Už prekes apmokate per paysera.lt sistemą, elektroninė bankininkystė.
2.2.1. Tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs el. bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų: SEB bankas; AB „Swedbank“; „DNB“ bankas; „Danske“ bankas; „Nordea“ bankas; Šiaulių bankas; Medicinos Bankas; Citadelė; Pirkimo metu sistema suformuoja sąskaitą ir nukreipia jus į paysera.lt sistemą. Prisijungiate prie savo saskaitos ir sumokate už prekes. Tai labai saugus, greitas ir patogus atsiskaitymo būdas.
2.2.2. Taip pat galite rinktis per paysera.lt apmokėjimą "Maxima", Lietuvos paštas, Perlo Paslaugos, ar arba apmokėti bet kuriame banke grynais pinigais.

3. Mūsų rekvizitai:
MB "Best Natures"
Įmonės kodas / Co code: 305701951
PVM kodas / VAT code: LT100013965914
Adresas: Archyvo g. 40-2, Kaunas 50180
Internetinės svetainės:
www.besnatures.lt
El.paštas: info@bestnatures.com
Telefonas: +370 603 49339
Bankas: SEB
Atsiskaitomoji sąskaita: LT707044090101562347

4. Prekių siuntimas - pristatymas
4.1. Prekės siunčiamos iš MB "Best Natures",  Kaunas, Lietuva. Prekes gausite laike 3-7 darbo dienų.
4.2. Į jūsų elektroninio pašto dėžutę atsiųsime pranešimą apie siuntos išsiuntimą, ir siuntos sekimo numerį. Pagal šį numerį galėsite sekti siuntos judėjimą.

5. Užsakymų būklė
5.1. Užsakymo būklę ir judėjima galite matyti prisijungę prie savo sąskaitos, paskyros.

6. Jūsų patogomui galite susikurti savo paskyrą (sąskaitą). Prisijungę prie savo paskyros galėsite atlikti tokius veiksmus:
6.1. Greičiau užbaigti prekių pirkimą
6.2. Patikrinti užsakymo būklę
6.3. Peržiūrėti užsakymų istoriją
6.4. Redaguoti savo paskyros informaciją
6.5. Keisti slaptažodį
6.6. Saugoti siuntimo adresus (savo, draugų ar šeimos narių!)

7. Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
7.1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės, pranešdamas raštu atsisakymo priežastį pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo.
7.2. Gavus raštiško atsisakymą patvirtinimą, prekes privaloma grąžinti per 7 darbo dienas originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.
7.3. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime visus sumokėtus pinigus (t. y. prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos). Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos nebus.
7.4. Prekės priimamos atgal nebus, jei:
7.4.1. Buvo naudojamos;
7.4.2. Sugadintos;
7.4.3. Prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

8.Užsakymų nutraukimas
8.1. Klientas įsipareigoja apmokėti sąskaitas pirkimo metu arba laike 5 darbo dienų. Neapmokėjus užsakymas bus anuliuojamas.
8.2. "Best Natures Cosmetic" pasilieka teisę nutraukti užsakymą, dėl prekių nebuvimo.