Naudojimo salygos, privatumo politika

Sveiki apsilankę bendrovės "Best Natures Cosmetic" svetainėje (toliau vadinsime „svetainė“). Čia pateikiamos šios svetainės naudojimui galiojančios sąlygos ir nuostatos (toliau vadinsime „sąlygos“) bei apribojimai. Jei su jomis nesutinkate arba nepageidaujate, kad šios sąlygos jus įpareigotų, prašom svetainės nenaudoti.

1. Įžanga.
1.1. "Best Natures Cosmetic" prieinami asmens duomenys jums naršant ir kitaip naudojantis šia interneto svetaine yra tvarkomi tik pagal toliau privatumo nuostatuose numatytas gaires ir su privatumu susijusius įstatymus. Mes galime kartkartėmis keisti arba peržiūrėti sąlygas ir mūsų privatumo nuostatus, todėl kiekvieną kartą lankydamiesi šioje svetainėje peržiūrėkite šią skiltį, kad žinotumėte naujausias sąlygas.

2. Nuosavybė ir valdymas. Ši interneto svetainė priklauso ir yra valdoma "Best Natures Cosmetic", kurios adresas yra 159 Trailhead ave, Newmarket, ON L3X2Z9, Kanada . Jūsų naudojimasis šia svetaine reiškia, kad sutinkate laikytis ir elgtis pagal šias svetainės sąlygas.

3. Turinio garantijos
3.1. Dedame visas pastangas turinio tikslumui užtikrinti ir kad svetainėje esanti informacija nebūtų pasenusi, tačiau nesuteikiame jokių garantijų, kad turinys yra tikslus, nepasenęs arba išsamus.

4. Informacija apie produktus:
4.1. Visa informacija pateikta apie produktus šioje svetainėje yra pažintinio pobūdžio. Norint produktus naudoti gydymo tikslais, būtina pasitarti su specialistais.
4.2. Visi šioje svetainėje pateikiami produktai yra skirti tik išoriniam naudojimui.
4.3. Jei esate alergiški produktui ar jo sudėtinei daliai, tai naudokite tik pasitarę su gydytoju. "Best Natures Cosmetic" neatsako už produktų poveikį.
4.4. Tobulinimo tikslu be įspėjimo gali keistis produktų sudėtis
4.5. Pasiliekame teisę nutraukti kai kurių produktų tiekimą, taip pat keisti jų kainas. Dėl skirting monitorių savybių gali skirtis atspalviai paveikslėliuose.

5. Nuorodos
1. Jūsų patogumui ir naudojimuisi šioje interneto svetainėje gali būti nuorodos į ne "Best Natures Cosmetic" priklausančias interneto svetaines. Atkreipiame dėmesį, kad šių interneto svetainių turinio "Best Natures Cosmetic" negali kontroliuoti ir daryti jam įtakos.

6. Prekių grąžinimas ir užsakymų nutraukimas
6.1. Informaciją apie prekių grąžinimo ir užsakymų nutraukimo sąlygas skaitykite skyrelyje gražinimo sąlygos.

7. Įspėjimas dėl teisėtumo, autorinių teisių ir privatumo.

7.1.Galiojantys įstatymai ir jurisdikcija
7.1.1. Šios svetainės ir sąlygų turiniui galioja Lietuvos Respublikos įstatymai. Vadovaujantis šiais įstatymais sprendžiami visi su svetaine susiję arba dėl jos kilę ginčai.

8. Įspėjimas dėl teisėtumo, autorinių teisių ir privatumo.
8.1. Jei nenurodyta kitaip, šio tinklapio ar bet kurios atskiros jo dalies autorinės turtinės teisės priklauso "Best Natures Cosmetic", todėl be jos išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklapį ar jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, aranžuoti ar kitaip perdirbti, kitaip naudoti bet kokia forma ar būdu. Taip pat draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos išimtinės savininko teisės į šį tinklapį ar kurie prieštarauja sąžiningos konkurencijos, reklamos, autorių teisių apsaugos principams.
8.2. Griežtai draudžiama cleopatrabella.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti cleopatrabella.lt kaip šaltinį.
8.3. "Best Natures Cosmetic" yra registruotas firmos vardas, saugomas Kanados įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti šiame tinklapyje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti tinklapyje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

9. Teisėtumo išlyga
9.1. Bet kokia šiame tinklapyje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams. Visa informacija pateikta šioje svetainėje ( e-parduotuvėje) yra pažintinio pobūdžio. Norint produktus naudoti gydymo tikslais, būtina pasitarti su specialistais. "Best Natures Cosmetic" negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia nesanti susaistyta kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl tinklapyje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų ar neatitikimų. "Best Natures Cosmetic" neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai imperatyviai nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ar kiti teisės aktai. Tinklapio savininkas pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar ištrinti tinklapyje esančią informaciją.
9.2. Informacija pateikiama be jokių tiesioginių ar numanomų garantinių įsipareigojimų dėl tinkamumo kokiam nors tikslui pasiekti. Tinklapio savininkas jokiais atvejais neprisiima atsakomybės dėl tinklapyje esančios informacijos bet kokios klaidos, trūkumo, ar nepilnumo bei patikimumo, o taip pat neįsipareigoja kam nors aiškinti apie tokias klaidas ar trūkumus. Tinklapio savininkas negarantuoja jam siunčiamų elektroninio pašto žinučių gavimo ar žinučių turinio konfidencialumo apsaugos perdavimo internetu metu.

10. Privatumo apsauga:
10.1. Įmonės "Best Natures Cosmetic" visomis įmanomomis priemonėmis siekia užtikrinti tinklapio lankytojų, vartotojų ir klientų privatumo apsaugą. Informacija yra saugoma ir neperduodama trečioms šalims, išskyrus jei to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. 10.2. "Best Natures Cosmetic" renka tik tą asmeninę informaciją, kurią Jūs savanoriškai patiekiate įvairiomis priemonėmis, tokiomis kaip pildydami įvairias formas bestnatures.lt svetainėje (užsakymo, kontaktai, atsiliepimai ir kt.), skambindami telefonu.
10.3. Mes naudosime gautus duomenis suteikdami pageidaujamą paslaugą (pavyzdžiui priimdami, apiformindami užsakymą ir pan.) ar suteikdami Jums informaciją apie produktus ir paslaugas, kurių Jūs pageidavote. Tai gali apimti susisiekimą su Jumis elektroniniu paštu, telefonu, SMS ar laišku. Reklaminių pasiūlymų atveju tai gali apimti Jūsų tinkamumo pasiūlymui patvirtinimą ar pranešimą apie administracinius reikalus.
10.4. Perduoti duomenys bus naudojami tik tam tikslui, kuriam jie buvo surinkti, ir nebus naudojami kitiems tikslams nei nurodyta šiame Privatumo pareiškime.

11. Asmeninė informacija
11.1. Dalis tinklapio lankytoją liečiančios informacijos surenkama automatiškai apsilankymo tinklapyje momentu - norint prisijungti prie serverio, kuriame yra lankytoją dominanti informacija, serveris automatiškai identifikuoja lankytojo interneto protokolo adresą (IP). Tinklapio savininkas šio identifikavimo pagalba stebi ir analizuoja tinklapio atskirų dalių lankomumą. Lankytojų asmens tapatybė nėra atskleidžiama. Tinklapio savininkas įsipareigoja neatskleisti jokiems tretiesiems asmenims, nepriklausantiems "Best Natures Cosmetic" su lankytojo asmeniu susijusios informacijos, gaunamos lankytojo apsilankymo šiame tinklapyje metu.